Svatební strom

 • přírodní bavlněné plátno 390 g/m2
 • Upnuté na 2 cm silný borovicový rám
 • 20 variant stromů - 12 designů v černé a hnědé barvě
 • Rám s klínky pro dopnutí plátna a zpevněný pro kvalitní otisky
 • 5 různých rozměrů
 • Snadná tvorba v unikátním online editoru
 • 20 typů písma v různých barvách
 • Vyberete design, přidáte jméno, datum, místo svatby a upravíte
 • 12 barev polštářků
 • Možnost ozdobného rámování
 • Koupí obrazu získáte 10% slevu na příští nákup jakéhokoliv produktu
 • Zdarma papírový stojánek s popisem stromu pro svatebčany
» Vytvořit « » Vytvořit «

Svatební strom vyrábíme tradičním postupem výroby obrazů na plátně s maximálním důrazem na výslednou kvalitu. Naším postupem je zaručen vždy perfektní výsledek, narozdíl od jiných postupů, kdy je např. tisk vložen mezi plastový rámeček a plexisklo a časem se obraz prohne a tisk pod sklem se zvlní. Plasty u našich výrobků opravdu nenajdete. Pouze dřevo a přírodní bavlněné plátno.

Obraz svatebního stromu je pro kvalitní vytvoření otisků ze zadní strany zpevněn silnou kartonovou deskou vloženou několik milimetrů pod plátno. Nemusíte se tedy bát, že byste tlačením na plátno obraz poškodili. Před zavěšením lze desku vyjmout a plátno případně kdykoliv dopnout pomocí přiložených klínků.

Je to vlastně taková kniha hostů s podpisy, kterou ale neschováte do knihovny, ale máte ji stále na očích. Připomíná Vám tak stále tento krásný den a Vaši hosté se u něj vždy zastaví a pochválí Vám ho :).

Obraz může také sloužit jako strom života, kterým můžete obdarovat své blízké například při výzamném životním jubileu.

Svatební strom běžně dodáváme do 5 dnů od objednání.

 

POSTUP VÝROBY SVATEBNÍHO STROMU NA PLÁTNĚ

V editoru vytvořený strom vytiskneme ve vysokém rozlišení na matné bavlněné plátno. Pak se plátno ořízne na formát o něco větší než je formát obrazu. Sestaví se napínací blind rám, do kterého se vloží zpevňující deska. Plátno se vycentruje na střed rámu. Následně se napne na blind rám a připevní k němu sponami. Nakonec se do rámu umístí háček pro zavěšení obrazu. K zadní straně obrazu se připevní sáček s vypínacími klínky a přilepí návod.

Zdarma od nás dostanete papírový stojánek na stůl (tzv. áčko) s návodem ke svatebnímu stromu. Stačí ho umístit na stůl a svatebčané budou vědět k čemu obraz slouží. Je vytištěn na kvalitním silném papíru a je již předem složený.

foto svatebního stromu na plátně
typy písma pro obraz svatebního stromu nebo pro strom života
svatební strom hostů ze zadu
letáček, který dostanete ke svatebnímu stromu od nás

Svatební stromy nabízíme hned v pěti formátech. Ke všem formátům je navíc v editoru možné přidat ozdobný rám.

Svatební strom - rozměry a ceny

Rozměr
v cm
Cena
vč. DPH
Ozdobný
rám *
Polštářek
  30 x 40 599 Kč od 390 Kč 49 Kč
  37 x 50 699 Kč od 450 Kč 49 Kč
  45 x 60 799 Kč od 510 Kč 49 Kč
  52 x 70 899 Kč od 570 Kč 49 Kč
  60 x 80 1049 Kč od 630 Kč 49 Kč

Příklad umístění obrazů různé velikosti.

Nenašli jste rozměr, který jste hledali? Kontaktujte nás a vyrobíme Vám obraz stromu na míru.

Všechny ceny jsou konečné (nejsme plátci DPH).

* Ceny ozdobných rámů se liší podle zvoleného dekoru. Uvedená cena platí pro základní dřevěné dekory. Cena konkrétního rámu se Vám zobrazí po výběru rámu v editoru.

 

Svatební strom napnutý na skrytém blind rámu můžete doplnit o ozdobný dřevěný rám. Nemusíte přitom do rámařství. Ozdobný rám stačí jednoduše přidat v online editoru. Na výběr je 11 rámů s různými dřevěnými dekory nebo metalickou úpravou.

Vybraný rám lze v editoru zobrazit společně s vytvořeným stromem. Hned tak uvidíte, který rám se k Vašemu obrazu nejlépe hodí.

 

 

 

 

 

 

Dřevěné hranaté rámy Arco

Nabízíme dřevěné rámy s moderním profilem s ostrými hranami. Rámy jsou dostupné hned v několika barvách včetně metalických odstínů. Výška rámu je 3,2 cm a šířka 2 cm. Hodí se tedy pro malé i větší obrazy cca do jednoho metru.

 

 

Nabídka dekorů na prvním obrázku: bílý, prodřený bílý, šedý, černý a přírodní barva.

 

 

 

Další obrázek nabídky dekorů: oříšek, světle hnědý, tmavě hnědý, stříbrný, platinový a zlatý.

 

RAZÍTKOVACÍ POLŠTÁŘKY

K obrazům nabízíme také polštářky různých barev. Námi nabízené polštářky Windflower jsou podle nás nejlepší na trhu. Při testování polštářků od různých výrobců měly tyto polštářky nejkvalitnější kresbu a byly také nejodolnější proti vysychání barvy. Z prstů lze barva snadno umýt vodou nebo otřít vlhčeným ubrouskem. Jsou vhodné i pro malé děti. Z polštářku lze vytvořit až 3.000 otisků!

Rozměr polštářku: 10 x 6 cm.

Nabízené barvy: žlutá, oranžová, červená, růžová, světle modrá, tmavě modrá, fialová, světle zelená, střeně zelená, tmavě zelená, stříbrná, zlatá.

Razítkovací polštářky Windflower

Cena: 49 Kč/ks

 

GRAFICKÝ FIX

Zakoupit můžete také černé profesionální inkoustové pero pro kreslení. Pero je plněné pigmentovým inkoustem, je voděodolné a zdravotně nezávadné. Kresba je po zaschnutí permanentní. Pero nabízíme v tloušťce hrotu 0,5 mm, kterou máme odzkoušenou jako ideální pro zanechání podpisu u otisku prstu na plátně.

inkoustové pero pro pospis u svatebního stromu na plátně

Cena: 45 Kč

 

Polštářky i grafický fix zakoupíte tak, že je jednoduše vyberete v editoru svatebního stromu v nabídce Polštářky.

tvorba otisku prstu na obrazu svatebního stromu
podpis u otisku svatebního stromu hostů

K zakoupenému obrazu stromu Vám můžeme na svatbu zapůjčit malířský stojan. Je vyroben z bukového dřeva, povrch má překrytý ekologickým lakem a vyznačuje se pečlivým zpracováním. Výška stojanu je 174 cm, takže do něj vložíte i největší svatební strom. Stojan se velmi snadno sestaví.

Zapůjčení je možné jen při osobním odběru v Berouně nebo Praze (kvůli riziku poškození stojanu při dopravě).

Zapůjčení na 10 dní stojí 350 Kč plus 1.000 Kč vratná záloha, která musí být zaplacena předem. Stojan si tedy můžete zapůjčit například 5 dní před svatbou a nejpozději 5 dní po svatbě ho musíte vrátit. Po vrácení stojanu Vám zašleme zpět na účet zálohu 1.000 kč.

V případě zájmu o zapůjčení malířského stojanu nám prosím napište na email info@dantek.cz nebo připište do poznámky v objednávce, že máte zájem o jeho zapůjčení a my se s Vámi spojíme.

 

malířský stojan