Proč my?

Milujeme fotografii a tisk. Nejsme ale jen fotografičtí nadšenci, kteří prostě vytisknou to, co jim zákazník dodá. Díky znalostem fotografie, tisku, počítačové grafiky a color managementu dokážeme fotografii pro tisk připravit tak, aby bylo dosáhnuto maximální kvality tisku a co nejvěrnějších barev. Fotografie citlivě vylepšujeme na kalibrovaném monitoru. Tiskárnu máme kalibrovanou na všechny používané tiskové materiály a pro všechny si sami vytváříme barevné ICC profily.

Tiskneme ve fotokvalitě na nejnovější 12ti barevné fototiskárně vyvinuté pro tisk nejnáročnější grafiky. Používáme pouze materiály renomovaných výrobců (Japonsko, Německo, USA, Švýcarsko), které u nás prošly důkladným testováním a které kromě vysoké kvality zaručují životnost produktů po mnoho let.

Specializujeme se na výrobu fotoobrazů a velkoformátový tisk fotografií v nejvyšší možné kvalitě za rozumné ceny. Nejsme pouze eshop nebo reklamka, která výrobou obrazů vyplňuje volnou kapacitu svých strojů, které vůbec nejsou určené pro tisk fotografií.

Neodešleme nic, co bysme si sami doma nepověsili na zeď! Máme pouze spokojené zákazníky, jejichž hodnocení si můžete přečíst na stránce reference.

Nabízíme největší výběr rozměrů v ČR. Žádnou fotografii tedy nemusíte ořezávat, aby se vešla do několika málo formátů jako u konkurence. Vyrábíme obrazy, plakáty a fotografie od velikosti A4 až po formáty větší než 1 metr. Vyrábíme také věrné reprodukce malovaných obrazů. Produkty je také možné vyrobit bez příplatku zcela na míru.

Vše co nabízíme, vyrábíme sami pod jednou střechou.

Nabízíme kompletní servis. Fotoobrazy dodáváme včetně ozdobných rámů, které si spolu s fotkou můžete zobrazit v našem online editoru.

Zcela zdarma Vám nabízíme provedení některých úprav fotografií, aby byl výsledný produkt co nejhezčí. Dokonce i náročnější retuš pro nás není problém.